Registrujte se

V pravém horním rohu najdete tlačítko Registrace/Přihlášení. Velmi snadno se zaregistrujete a můžete vytvořit jakékoli množství žákovských projektů. Každý projekt je definován jménem pamětníka, jehož příběh v projektu žák zpracovává. V projektu Dokumentarista z domova je to typicky jeden žák na jednoho pamětníka, pokud ale jsou žáci schopni spolupracovat na dálku, nebo třeba jeden příběh zpracovávají sourozenci, můžete do systému zadat žáků více. Do systému dále zadáváte souhlasy pamětníků i zákonných zástupců, odkaz na finální výstup, součástí je i krátká anotace příběhu pamětníka. Jednotlivé projekty můžete plnit postupně, ukládat si je průběžně, jak vám žáci posílají všechny položky, a můžete je i měnit.

Vyplněním všech položek můžete projekt odeslat ke schválení, po kterém se objeví v Galerii výstupů. Zároveň se vám v projektu objeví Certifikát o absolvování projektu jmenovitě pro každého studenta, který se projektu zúčastnil. Věnujte tedy pozornost vyplňování jmen studentů, školy apod. případné překlepy by se na certifikátu automaticky objevily.

Variantou je nechat žáky přihlásit se za sebe, v tom případě ale nebudete mít kontrolu nad tím, co žáci do formulářů nahrávají. Možná je to povede k větší zodpovědnosti 🙂